AKTUALITY


Rád bych vás upozornil na mou první výzvu, která se týká papírových KARTONŮ. Karton je výborný konstrukční materiál, pomocí kterého můžete vytvářet různé kompozitní struktury.

O spolupráci

01.07.2018

Nejen tento web, ale také projekt potřebuje podporu. Iniciativa "Ukliďme Stonavu" přinesla své první ovoce.

Uplynul nějaký čas od první akce "Ukliďme Česko" ve Stonavě a rád bych vás stručně informoval o novinkách na tomto webu. Web bude mít v brzké době svou vlastní doménu a dozná několika změn. V přípravě je podzimní úklidová akce. Veřejnost bude mít možnost se zapojit do doprovodného programu úklidové akce a jiných aktivit. Bezpečnost práce také...

Je pár dní po první úklidové akci "Ukliďme Česko" ve Stonavě a my můžeme udělat její zhodnocení.

Nezapomeňte si vzít s sebou pevnou obuv a vhodné pracovní oblečení. Vezměte si s sebou také reflexní vesty, budeme se pohybovat v okolí silnic.

Fotosoutěž

07.04.2018

Nezapomeňte, že se můžete zapojit do fotosoutěže - Fotosoutěž akce Ukliďme svět, ukliďme Česko 2018. Vezměte si s sebou alespoň chytrý mobil. Pro letošní rok byly vyhlášeny následující soutěžní kategorie: kuriozita, před a po, celebrita uklízí a speciální kategorie - video. Můžete vyhrát hodnotné ceny!

Jak mě v sobotu bezpečně poznáte? Budu mít na sobě tohle tričko, které mi bylo zasláno spolu s ostatním materiálem.

Dnes dopoledne domů dorazil tajemný balíček. :-) Od spolku Ukliďme Česko jsem obdržel rukavice a pytle v poptaném množství.

Pro bezpečnější a pohodlnější sběr drobného odpadu na méně přístupných místech bude dobrovolníkům k dispozici několik kusů kleští na odpad.